DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU! 31.05-3.06.2022!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Aktualności

25-10-21 Impact’21 w Poznaniu

Dwa dni dyskusji o najważniejszych wyzwaniach współczesności, inspirujące spotkania i niebanalni mówcy – w środę w Poznaniu rozpoczyna się Impact’21. Po raz pierwszy gościć będzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz więcej

20-10-21 Historia Polski z ponad miliona klocków LEGO

Od 22 października 2021 na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie można zwiedzać HistoryLand – angażującą opowieść o najważniejszych wydarzeniach z historii Polski zbudowaną z ponad miliona klocków LEGO®!

Zobacz więcej

05-10-21 Platforma Przemysłu Przyszłości laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju

Platforma Przemysłu Przyszłości, partner Kongresu Industry Next 2021 została doceniona przez Kapitułę Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju. Jak tłumaczą organizatorzy, wyróżnienie w kategorii „wspieranie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki”, wynika z działalności PPP związanej z podnoszeniem...

Zobacz więcej

04-10-21 IV Konferencja Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu

Automatyzacja i robotyzacja to ważny kierunek zmian tak istotnych dla regionalnych firm, które chcą pozostać konkurencyjne na rynku polskim i globalnym. W ten trend wpisuje się IV Konferencja Specjalistyczna pt.: "Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu". To największe wydarzenie tego typu w Polsce Północno-Wschodniej...

Zobacz więcej

23-09-21 Zobacz nagrania z wydarzeń ITM INDUSTRY EUROPE 2021

Prezentujemy nagrania z wydarzeń transmitowanych online, odbywających się podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE 2021. Zachęcamy do obejrzenia materiałów filmowych z: Kongresu Industry Next, Warsztatów Industry Next, Sceny Trendów dla Przemysłu.

Zobacz więcej