ZAPRASZAMY DO POZNANIA 31.05-3.06.2022!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Aktualności

17-05-22 Ponad 500 wystawców bloku targów ITM INDUSTRY EUROPE!

To już pewne. Tegoroczna edycja targów ITM INDUSTRY EUROPE zapowiada się imponująco. Jest już z nami ponad 500 firm, których stoiska będziecie mogli odwiedzić przez 4 dni, od 31 maja do 3 czerwca. To dobry czas na zaplanowanie swojego pobytu na targach!

Zobacz więcej

16-05-22 Złote Medale targów ITM INDUSTRY EUROPE przyznane!

Tradycyjnie, jeszcze przed rozpoczęciem targów ITM INDUSTRY EUROPE, poznajemy laureatów jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród targowych w naszym kraju - Złotego Medalu Grupy MTP. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. Zgłaszane produkty i usługi, które...

Zobacz więcej

16-05-22 Bez danych ani rusz

Brak informacji o źródłach kosztów i ukrytych stratach w przedsiębiorstwie nie pozwoli podejmować trafnych decyzji związanych z optymalizacją działalności. Innymi słowy, ten kto posiada dane i potrafi je przetwarzać w informację i wiedzę, ma potencjalną przewagę nad innymi. Eksperci z firm zrzeszonych...

Zobacz więcej

13-05-22 SANDVIK COROMANT: Zrównoważona obróbka skrawaniem metali z korzyścią dla ludzi, planety i zysku

„Zrównoważona obróbka skrawaniem metali: z korzyścią dla ludzi, planety i zysku” - to temat, który przybliżą eksperci firmy Sandvik Coromant na Scenie Trendów dla Przemysłu. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca.

Zobacz więcej

10-05-22 Panel DBR77 na SCENIE INDUSTRY NEXT

Bliźniak cyfrowy – jeszcze wizja czy rzeczywistość?, Prognoza kierunków rozwoju robotyzacji w Polsce, Sposoby finansowania procesu robotyzacji przedsiębiorstwa - to tematy panelu zorganizowanego przez DBR77 na targach ITM INDUSTRY EUROPE na Scenie Industry Next.

Zobacz więcej

10-05-22 Strefa wirtualnego zakładu DBR77 - Future is now

Kluczem do transformacji produkcji jest stałe rozszerzanie możliwości, poprzez wykorzystanie najnowszego i innowacyjnego podejścia technologicznego. Platforma Robotów DBR77 wychodząc naprzeciw tym potrzebom, stworzyła wyjątkową, wirtualną przestrzeń - strefę wirtualnego zakładu – „Future is now. Virtual...

Zobacz więcej

09-05-22 Wystawcy ITM INDUSTRY EUROPE 2022 zapraszają na targi

Oferta liderów przemysłu od lat przyciąga na ITM INDUSTRY EUROPE tłumy profesjonalistów spragnionych innowacji. Wystawcy zdradzają co w tym roku zaprezentują podczas targów. Zobacz krótkie filmy firm, których stoiska można odwiedzić od 31 maja do 3 czerwca 2022 r. w Poznaniu.

Zobacz więcej

09-05-22 Krakowski Park Technologiczny: Startup Days

Krakowski Park Technologiczny łączy liderów przemysłu z innowacyjnymi startupami aby wspólnie optymalizować wszystkie obszary ich działalności. Do tej pory KPT przeprowadził blisko sto procesów akceleracji. KPT ScaleUP - wiodący polski akcelerator Przemysłu 4.0 podczas ITM INDUSTRY EUROPE , zorganizuje...

Zobacz więcej

09-05-22 DMG MORI zaprasza na targi ITM INDUSTRY EUROPE!

Koniecznie zobaczcie ten film! Obecny z nami od lat globalny lider innowacji firma DMG MORI nie tylko wspomina kadry poprzednich edycji targów ITM Industry Europe, ale też zdradza co zaprezentuje już 31.05-3.06.2022 w Poznaniu! Oferta jak zawsze zapowiada się imponująco!

Zobacz więcej

06-05-22 Kontrola jakości obiektów wielkogabarytowych - pierwszy taki pokaz w Polsce!

Podczas targów ITM Industry Europe  firma SMARTTECH premierowo zaprezentuje najnowsze rozwiązanie do kompleksowej kontroli jakości obiektów wielkogabarytowych – SMARTTECH3D Photogrammetry. Codzienne pokazy, cztery dni niezapomnianych wrażeń!

Zobacz więcej